آموزشگاه زبان پویا از سال 1374 با هدف ارائه خدمات آموزشی با مدیریت آقای مهندس رامین فروزانفر در کرج تاسیس شد و از سال 1380 ارائه خدمات تخصصی آموزش زبان های خارجی را با بهره گیری از اساتید توانا و متعهد و با ایجاد فضایی تخصصی برگزیده است. اکنون با بیش از 20 سال سابقه این آموزشگاه موفق به آموزش جمع کثیری از شهروندان استان البرز در تمامی گروه های سنی و در زمینه زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی و ... و همچنین مدرسین متعدد گردیده و همواره استفاده از مجرب ترین اساتید، و جدیدترین روش های آموزش زبان را مد نظر قرار داده است.
در طول 20 سال، با وجود استقرار شعب اصلی در محدوده چهارراه طالقانی این مرکز آماده ارائه خدمات آموزش زبان در محل شرکت ها، مدارس و مهد کودک ها بوده است و تا کنون قرارداد های متعددی را با مراکز گوناگون منعقد و  به خوبی اجرایی نموده است.

برگزاری دوره های تخصصی آزمون های بین المللی، تربیت مدرس، مترجمی کاربردی، مکالمه و ... از جمله خدمات این مرکز بوده که به بهترین شکل و مطابق با بالاترین استانداردها انجام شده است. از بدو تاسیس تا هم اکنون این آموزشگاه موفق به برگزاری چندین دوره آزمون های بین المللی آیلتس و تافل، در محیطی شبیه سازی شده و با استاندارد های بالا گردیده است و مدارک متعددی در این زمینه با تایید وزارت آموزش و پرورش صادر نموده است.

در حال حاضر این مرکز با کادری شامل بیش از 70 نفر نیروی مجرب به صورت همکاری ثابت و پاره وقت،در محدوده چهارراه طالقانی و همچنین در محل مراکز متقاضیان در حال فعالیت می باشد.

مشاهده فضای آموزشی زبان پویا


با توجه به گسترش ارتباطات بین المللی و نیاز به دانستن زبان کشورهای همسایه آموزشگاه زبان پویا آموزش زبان های عربی، ترکی و روسی را بطور جدی در برنامه کار خود قرار داده است، همچنین آموزش زبان های چینی و کره ای، با توجه به روابط تجاری گسترده با کشور های چین و کره و نیز پر متکلم ترین زبان های زنده جهان شامل انگلیسی، اسپانیایی و فرانسه  در برنامه خدمات این آموزشگاه قرار دارد.


کارکنان آموزشگاه زبان پویا جلب رضایت متقاضیان زبان آموزی را سرلوحه امور خود می دانند و رسیدگی به مشکلات فرد فرد آنان را با دقت نظر بالا انجام می دهند و با رعايت نظم، آراستگي، وقت شناسي و مسئوليت پذيري آماده پذيرش زبان آموزان عزیز از تمامی گروه های سنی مي باشندکاركنان آموزشگاه زبان پویا بر اين باورند كه عزت، احترام و تكريم مراجعان به این مرکز، از مهمترين مسئوليت هاي آنان است. همچنین  راه اندازی دوره های مربوط به مراجعان جدید را در كوتاه ترين زمان ممكن ضروري دانسته و كوشش خواهند نمود از اتلاف وقت متقاضیان شرکت در دوره ها جلوگيري نمايندكاركنان آموزشگاه زبان پویا بر اين باورند كه مبناي ارزيابي فعاليت هاي آنان نظرات و ميزان رضايت مراجعان است، لذا پس از پایان هر ترم آموزشی برگه های نظرسنجی در اختیار زبان آموزان قرار داده می شود و نظرات ارائه شده با دقت فراوان مورد بررسی قرار گرفته و اقدامات لازم در مورد آنها صورت می گیرد و دريافت هرگونه انتقاد، نظر يا پيشنهاد از سوي زبان آموز را ارج نهاده و از آن به عنوان زمينه ساز رشد و ارتقاء آموزشگاه استقبال مي كنند.